Już za:

26-27 czerwca, Stadion Wrocław, Wrocław (10:00 - 16:00)

Dolnośląskie Targi Nieruchomości
& Budowa Domu

Pobierz bezpłatny e-bilet

W tej edycji targów zapewniamy:

1. Bogatą ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego.
2. Możliwość rozmowy twarzą w twarz z deweloperami w celu wypytania o szczegóły, umówienia się na oglądanie na terenie inwestycji, a w niektórych przypadkach nawet dokonać rezerwacji wybranego mieszkania lub domu.
3. Możliwość,  aby w niespełna 60 minut posiąść wiedzę o nowych mieszkaniach i domach we Wrocławiu i okolicach.
4. Promocje jakie zostaną przygotowane przez deweloperów.

 

Na targach znajdziesz również odpowiedzi na wybrane tematy

Budowa domu od A-Z, nieruchomości z rynku wtórnego, Spis Inwestycji i kredyty hipoteczne.

Budowa domu od A-Z

Na targach otrzymasz kompleksową ofertę budowy domu w kilku technologiach. Jeśli posiadasz własną działkę i planujesz zbudować nowy dom to zapraszamy na targi.

Rynek wtórny

Na targach będziesz miał okazję poznać oferty z rynku wtórnego (grunty, domy, mieszkania)

  • oferty bezpośrednie na Bezpłatnej Tablicy Ogłoszeń,
  • oferty pośrednie na stoiskach agencji nieruchomości.

Spis Inwestycji

W biurze organizatora będziesz mógł otrzymać katalog o nazwie “Spis inwestycji”. Łącznie ponad 150 inwestycji w jednej publikacji, wraz z mapami, z podziałem na dzielnice Wrocławia i okoliczne powiaty.

Zamów Spis Inwestycji

Jeśli chcesz zakupić katalog bez przychodzenia na targi prosimy o wykonanie przelewu na kwotę 50,00 zł (wliczony koszt wysyłki) na poniższe dane oraz przesłanie potwierdzenia zapłaty wraz z danymi do wysyłki i miastem, któerego dotyczy katalog na adres biuro@expoproperty.pl.

Expo Property BIS S.C.
Al. Chruściela 42A, 04-401 Warszawa
Nr rachunku do wpłat: 14 1240 6159 1111 0010 5519 3314

Uwaga: Firma Expo Property BIS S.C. zastrzega sobie możliwość wysyłki katalogu do 7 dni po odbyciu targów.

Kredyty mieszkaniowe

Na targach będzie można porównać oferty kredytów hipotecznych oferowanych przez różne banki i wybrać spośród nich najbardziej odpowiadającą.

Jak wygląda pompa ciepła od kuchni? W tej edycji targów będziecie mieli możliwość przekonać się o tym na żywo. Zapraszamy na stoisko B2B, na którym zobaczycie to, czego nie widać na zdjęciach, to o czym nie zawsze można opowiedzieć w publikacjach.

Eksperci firmy Budotom na swoim stoisku zaprezentują jednostki wewnętrze, zewnętrzne, a także chętnie udzielą informacji na temat działania pomp ciepła.

Stoisko B2B będzie również miejscem, w którym dowiecie się jak oszczędzić na ogrzewaniu, czy uzyskać dofinansowanie na pompę ciepła, m.in. z programu Czyste Powietrze.

 

Więcej: www.budotom.pl 

Jesteście ciekawi, czym jest serce instalacji fotowoltaicznej albo jak wyglądają panele słoneczne na żywo? Chcielibyście dowiedzieć się , czym jest efekt fotowoltaiczny albo w jaki sposób promienie słoneczne są zamieniane w prąd, który zasila energią urządzenia elektryczne? My bardzo, dlatego zapraszamy na stoisko B2A, na którym eksperci z firmy ATN Energy Fotowoltaika z chęcią Wam o tym wszystkim opowiedzą. Na stoisku będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo, jak wyglądają moduły fotowoltaiczne albo inwerter, który jest jednym z najważniejszych elementów całej instalacji. Dodatkowo będzie to okazja do rozmowy z projektantami oraz osobą, która montuje instalacje PV. Uzyskacie również porady dotyczące tego, jak obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%, jak uchronić się przed wzrostem cen prądu oraz, jak uzyskać zwrot wydatków poniesionych na instalację fotowoltaiczną.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin stoiska B2A.

Więcej: www.atnenergy.pl

Dla Państwa komfortu przygotowaliśmy kawiarenkę targową oraz kącik malucha.

Kącik malucha

Uwaga!

W związku z COVID-19 Kącik Malucha jest w tym sezonie targowym odwołany.

Kawiarnia Targowa

Podczas przerwy w zwiedzaniu serdecznie zapraszamy na odpoczynek przy napojach i przekąskach.